Hakkımızda


HLC GRUP
Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almak amacı ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.


HLC Grup; Ülkemizde özellikle Enerji Sektöründeki yenilikleri ve yasal mevzuatı takip edip, yerinde hamlelerle ve mevcut altyapısıyla akreditasyonunu tamamlamış, hizmeti ülke genelinde tüm halkın menfaatine, eğitimli çalışanları ve maksimum verimle ulaştırmayı prensip edinerek Toptan Elektrik Satışı, Güneş Enerji Panel Sistemleri İthalatı, İhracaatı Toptan ve Perakende Satışı'nın yanı sıra, Uluslararası Ticaret, Turizm, İnşaat, Müşavirlik ve Mali Danışmanlık hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

HLC GRUP’un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan HLC GRUP, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

HLC GRUP, Ülke genelinde bayi ağı ve çalışanlarıyla hizmet verdiği müşterilerine; yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. HLC GRUP marka değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

HLC GRUP, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Vizyonumuz : HLC GRUP olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla hem ulusal hem uluslararası alanda hizmet sektöründe marka değerimizi ‘lider grup’ konumuna eriştirmektir.

Misyonumuz : Faaliyette bulunduğumuz Enerji, Yönetim, Turizm ve İnşaat sektörlerinde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak HLC GRUP ‘un tüm müşterileri, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

 

HLC GRUP

HLC GRUP Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almak amacı ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
Devamı...

İletişim

Barbaros Mah. 3304.Sk. Garanti Plaza. No:13 /50
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  0850 532 0 452
  Kocasinan / Kayseri / Türkiye