Sıkça Sorulan Sorular

.

 • Arıza ve Kesinti Durumunda Ne Yapacaksınız?

  Elektrik şebekenizle ilgili herhangi bir arıza ve kesinti yaşamanız durumunda bölgenizde bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketini arayarak bakım ve onarım hizmeti almaya devam edeceksiniz.
 • Transfer Aşamasında Teknik Bir Değişiklik Olacak mı?

  Teknik (hat, trafo, v.b.) ve altyapı değişikliği olmadan mevcut bağlantı şekliniz ile kullanımınızı sürdüreceksiniz. Abone numaranız veya sayacınızda değişmeyecek.
  Elektrik sayaçlarının okunması yasa gereği bölgenizde bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketi tarafından yapılmaya devam edecektir.
 • Maliyeti Nedir?

  Üreticiye transfer olmanın hiçbir maliyeti olmadığı gibi, devletin tüketiciye verdiği hakkı kullanarak üreticiden daha uygun koşullarda ucuz elektrik kullanır.
 • Elektriğinizin Kalitesi Değişecek mi?

  Elektrikte II. Kalite söz konusu olmaz. Elektrik aynı dağıtım şirketi tarafından size sağlanmaya devam edecek HLC GRUP ENERGY tüketiciye daha düşük tarife ve daha kolay ödeme imkanı sunar.
 • Transfer Olma Kriterleri Nelerdir ?

  * Serbest tüketici olmak yeterlidir
 • Transfer Olan Tüketici Menfaatleri Nelerdir ?

  *Enerji birim fiyatını daha ucuz alma imkanı
  *Depozito avantajı
  *Fatura ödeme kolaylığı
 • Elektrikte Serbest Tüketici Olmanın Avantajları Neler ?

  Türkiye’nin neresinde olursa olsun Serbest Tüketici olan gerçek ve tüzel kişiler elektriğini HLC GRUP aracılığıyla daha cazip birim fiyatlarla ve tüketiciyi koruyan sözleşmelerle direkt yatırımcısından , enerjiyi en cazip kullanma avantajına sahip olmuştur.Dolayısıyla size en uygun avantajları sunan HLC GRUP bünyesinde ve bu güne kadar sahip olamadığınız fırsatı avantaja dönüştürebilirsiniz.
  Tıpkı cep telefonu numarası taşımak gibi elektrik aboneliğinizi de HLC GRUP avantajları ve bir imzayla transfer edebilir, gelecekte zam belirsizliğinden kurtulabilirsiniz.Bu sayede fatura indirimi veya 24 aya varan zamlanmayan elektrik tarifelerini kullanarak avantaj elde edebilirsiniz.
 • Abonelik Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

  Abonelik Taşıma İşlem başvurunuzu BURADAN kolaylıkla yapabilirsiniz. Herhangi bir tadilat, tamirat, tesisat değişikliği gerekmeden devletin yasal mevzuat kapsamında sağladığı bu fırsattan yararlanabilirsiniz… Read More
 • 1

HLC GRUP

HLC GRUP Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almak amacı ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
Devamı...

İletişim

Barbaros Mah. 3304.Sk. Garanti Plaza. No:13 /50
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  0850 532 0 452
  Kocasinan / Kayseri / Türkiye