Toptan Elektrik Satışı


Ucuz Elektrikten faydalanmak isteyen ve tüketim limitini karşılayan tüm konutlar, siteler, iş yerleri, sanayi tesisleri, mağazalar, ticari işletmeler ve her türlü elektrik tüketicisi HLC GRUP ENERGY e başvurabilir. 
HLC GRUP ENERGY tarifeleri ile Serbest Tüketici hakkınızı kullanarak ve tedarikçi olan yerel dağıtıcılara ek maliyetler ödemekten kurtulup Elektriğinizi direkt üreticisinden alma imkanı

 * 12 ve 24 aylık Sabit Oranlı ‘Avantaj Paketi

* 24 ay Sabit Fiyatlı ‘Gold Paket

avantajlarıyla elektrik piyasasındaki belirsizlikten kurtulun. Ülkemizde elektrik fiyatları her üçer aylık dönemler halinde güncellenmektedir. Elektrikteki fiyat artışlarını

* Elektrik maliyetlerindeki artışlar,
* Döviz kurundaki artışlar,
* Doğalgaz fiyatlarındaki artışlardan otomatik olarak etkilenir.

Arıza ve Kesinti Durumunda Ne Yapacaksınız?
Elektrik şebekenizle ilgili herhangi bir arıza ve kesinti yaşamanız durumunda bölgenizde bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketini arayarak bakım ve onarım hizmeti almaya devam edeceksiniz.

Transfer Aşamasında Teknik Bir Değişiklik Olacak mı?
Teknik (hat, trafo, v.b.) ve altyapı değişikliği olmadan mevcut bağlantı şekliniz ile kullanımınızı sürdüreceksiniz. Abone numaranız veya sayacınızda değişmeyecek. 

Elektrik sayaçlarının okunması yasa gereği bölgenizde bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketi tarafından yapılmaya devam edecektir.

Maliyeti Nedir?

Üreticiye transfer olmanın hiçbir maliyeti olmadığı gibi, devletin tüketiciye verdiği hakkı kullanarak üreticiden daha uygun koşullarda ucuz elektrik kullanır  

Elektriğinizin Kalitesi Değişecek mi?

Elektrikte II. Kalite söz konusu olmaz. Elektrik aynı dağıtım şirketi tarafından size sağlanmaya devam edecek HLC GRUP ENERGY tüketiciye daha düşük tarife ve daha kolay ödeme imkanı sunar.

Transfer Olma Kriterleri Nelerdir ?

* Sadece Serbest tüketici olmak yeterlidir. Tüketicinin geçmiş 12 ay toplamında 2.400 kw tüketmiş olması gerekmektedir. Başka herhangi bir kriter olmaksızın transfer işlemi sonuçlanmaktadır

Transfer Olan Tüketici Menfaatleri Nelerdir ?

*Enerji birim fiyatını daha ucuz alma imkanı
*Depozito avantajı
*Fatura ödeme kolaylığı

Elektrikte Serbest Tüketici Olmanın Avantajları Neler ?

Türkiye’nin neresinde olursa olsun Serbest Tüketici olan gerçek ve tüzel kişiler elektriğini HLC GRUP aracılığıyla daha cazip birim fiyatlarla ve tüketiciyi koruyan sözleşmelerle direkt yatırımcısından , enerjiyi en cazip kullanma avantajına sahip olmuştur.

Dolayısıyla size en uygun avantajları sunan HLC GRUP bünyesinde ve bu güne kadar sahip olamadığınız fırsatı avantaja dönüştürebilirsiniz.

Tıpkı cep telefonu numarası taşımak gibi elektrik aboneliğinizi de HLC GRUP avantajları ve bir imzayla transfer edebilir, gelecekte zam belirsizliğinden kurtulabilirsiniz.Bu sayede fatura indirimi veya 24 aya varan zamlanmayan elektrik tarifelerini kullanarak avantaj elde edebilirsiniz.

Abonelik Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır

Abonelik Taşıma İşlem başvurunuzu  BURADAN kolaylıkla yapabilirsiniz.  Herhangi bir tadilat, tamirat, tesisat değişikliği gerekmeden devletin yasal mevzuat kapsamında sağladığı  bu fırsattan yararlanabilirsiniz…

HLC GRUP

HLC GRUP Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almak amacı ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
Devamı...

İletişim

Barbaros Mah. 3304.Sk. Garanti Plaza. No:13 /50
  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  0850 532 0 452
  Kocasinan / Kayseri / Türkiye